طراحي و پياده سازي تخصصي وب سايت

چگونه بايد وب سايتي طراحي كنيم كه ما را به اهداف تجاري مان برساند ؟

بصورت كلي براي داشتن وب سايتي  هدفمند كه در راستاي نيل به اهداف تجاري شما باشد مراحل زير را از ابتدا تا انتها طي ميگردد  

website-design-process-

1 - مرحله ي بررسي و تعيين استراتژي

هر پروژه طراحي سايت حرفه اي و تخصصي با فاز بررسي و تعيين استراتژي آغاز ميشود . در اين فاز تيم طراحي وب سايت شامل : استراتژيست هاي وب ، متخصص حسابداري ، طراحان وب سايت و مديران فني با ذينفعان و صاحبان كسب و كار در مورد اهداف پروژه ، چشم انداز ، مزيت هاي رقابتي ، ارزش ارائه شده و ديگر موارد صحبت ميكنند.
نتيجه ي اين مرحله يك جدول زماني مستند ، طرح دقيق پروژه و تعيين استراتژي ميباشد.

1
d2
2

تعيين نقشه ي سفر مشتري و معماري اطلاعات

هنگامي كه جامعه ي هدف ، مزيت رقابتي ، ارزش قابل ارائه و استراتژي كسب و كار در مرحله ي تعيين استراتژي وب سايت انجام شد، پروژه وارد فاز و مرحله ي تجربه ي كاربري (UX)  و  معماري اطلاعات (IA) ميشود.در اين مرحله ويژگيها ، امكاناتي كه وب سايت بايد داشته باشد و مسير حركت كاربر ، در قالب فايلي منسجم و يكپارچه مستند ميشود .

3- طراحي خلاقانه و موثر

در اين مرحله طراحان وب سايت وارد عمل ميشوند و طبق فايل مستندي كه از مرحله ي تجربه ي كاربري و معماري اطلاعات حاصل شده است با بهره مندي از اصول روانشناسي ، اقدام به استفاده از رنگ ها و طرح ها و فونت ها ميكنند تا جذابيت را به روشي موثر و اصولي با ويژگيها و امكانات سايت اضافه نمايند.

3
4

طراحي رسپانسيو وب سايت و كدنويسي

تمامي وب سايت ها بصورت رسپانسيو طراحي ميشوند تا در صفحه نمایش های مختلف، از جمله دسکتاپ ، تلفن همراه ، تبلت و لپ تاپ به درستي نمايش داده شود . در اين مرحله بنا به نياز و بودجه در نظر گرفته شده براي پروژه ، يا كدنويسي از پايه انجام ميشود و يا از سيستم هاي مديريت محتوا مانند وردپرس استفاده ميگردد .

تضمین کیفیت و تست

داشتن وب سايتي تعاملي و واكنشگرا ، با کیفیت بالا ، نیازمند تست کامل در چندین دستگاه است تا اطمینان حاصل شود صفحات به سرعت و به درستی در تمامي دستگاهها از جمله تلفن همراه، تبلت و دسکتاپ نمايش داده ميشود. همچنين بررسي ميگردد كدنويسي ها و عملكرد سايت براي بهينه سازي و سئو صحيح انجام شده باشد.

5
6

آناليز عملكرد و بهينه سازي وب سايت

تپس از لانچ و تست هاي لازم ، گروهي از تيم تحليل رفتار كاربر به بررسي و اناليز وب سايت از ديد تجربه كاربري و بهينه سازي وب سايت ميپردازند تا اصلاحات لازم براي تبديل نرخ بازديدكنندگان به مشتريان را افزايش دهند

در جامعه ي مخاطبين خود بيشتر و بهتر ديده شويد

طراحي و پياده سازي تخصصي وب سايت و مديريت توليد محتوا

فارسی سازی و توسعه توسط آلتمیست تم.  تمام حقوق این سایت متعلق به گروه نوروژین می باشد .نقل مطالب نوروژین به هر شیوه و با هر عنوان، تخلف محسوب شده و متخلفین بر اساس قوانین جاری کشور مورد پیگرد قانونی قرار می گیرند.